Przeskocz do treści

Dnia 21.10.2017 r. w Dobczycach odbył się Puchar Makroregionu Południowego OYAMA PFK w konkurencjach walki. Wystartowało 165 zawodniczek i zawodników w tym reprezentanci Wielickiego Klubu Sportowego  OYAMA, którzy wywalczyli aż 14 medali w tym 6 złotych. Serdecznie gratulujemy OSU! Czytaj dalej... "Puchar Makroregionu Południowego 14 medali naszych zawodników !"

W dniu 23.04.2017 r., w  Hali Sportowej MOSiR w Radomiu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Polski Wschodniej OYAMA PFK w konkurencjach Kumite. Organizatorem zawodów był Radomski Klub Sportowy OYAMA .W konkurencjach Semi-knockdown i Lekki Kontakt wystartowało 253 zawodniczek i zawodników z 16 klubów Oyama karate w tym 8 osobowa reprezentacja  Wielickiego Klubu Sportowego Oyama . Czytaj dalej... "Znakomity wynik zawodników Wielickiego Klubu Sportowego Oyama"