
W dniu 25.04.2026 r., w Hali STEGU ARENA w Opolu odbyły się Mistrzostwa Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego, w których wystartowało blisko 600 zawodniczek i zawodników z 84 klubów Kyokushin i Oyama Karate. W zawodach wzięła udział 26-osobowa reprezentacja naszego klubu, która zdobyła aż 14 medali i 1 miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Miejsca na podium zdobyli.
I miejsce: Patryk Hebda, Jakub Pulsakowski, Magdalena Mróz, Dmytro Nehria, Bianka Ptak.
II miejsce: Martyna Górak, Maciej Barcik, Lena KOstuch, Alicja Mastalska, Mariia Minaieva, Michał Moskała i Adrianna Mróz.
III miejsce: Natalia Pęczek i Maja Woszczek.

Gratulacje dla wszystkich zawodników OSU!
