Przeskocz do treści

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO OYAMA PFK

Świetny występ naszych zawodników w Chorzowie na Mistrzostwach Makroregionu Południowego.Nasi zawodnicy wywalczyli 18 medali, 7 złotych, 4 srebrne, 7 brązowych i 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej. Dodatkowo nasza zawodniczka Natalia Ścibisz zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.

Podczas uroczystego otwarcia zawodów Shihan Jarosław Hebda odebrał nagrodę za 2 miejsce w rankingu dla Najlepszego Klubu OYAMA PFK w 2025 r. a Sempai Jakub Pulsakowski nagrodę dla Najlepszego Juniora OYAMA PFK w 2025 r.


Miejsca na podium zdobyli:
I miejsce: Natalia Ścibisz, Dmytro Nehria, Emilia Kurek, Jakub Folga, Jakub Pulsakowski, Lena Kostuch, Mariia Minaieva.

II miejsce: Alicja Mastalska, Bianka Ptak, Iwo Biernat, Natalia Pęczek.

III miejsce: Dominik Nowak, Hubert Biernat, Lena Domżał, Maciej Barcik, Maja Woszczek, Martyna Gertner, Szymon Kaczor.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników! OSU!