W niedzielę 22.03.2026 r. odbył się IV Klubowy Turniej Pierwszego Kroku w Kumite. W zawodach wzięło udział blisko 90 zawodników z dwóch klubów, w tym 60 z naszego klubu.
Na szczególną uwagę zasługują Urszula Gaudyn oraz Michalina Grabowska, które zdobyły nagrodę dla najlepszego technika turnieju! Serdecznie gratulujemy! ![]()

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów!
