Ogromny sukces naszych zawodników!
Podczas Mistrzostw Świata WKB nasza klubowa reprezentacja wywalczyła aż 3 medale!

Miejsca na podium zdobyli:
🥇 1. miejsce – Magdalena Mróz

🥈 2. miejsce – Jakub Pulsakowski

🥉 3. miejsce – Maja Woszczek

Serdeczne gratulacje dla wszystkich startujących za świetne występy, determinację i godne reprezentowanie klubu! 👏
